Produkte > HITTITE > HMC413QS16GETR
HMC413QS16GETR Hittite
HTMWS04738-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Hittite
Description: IC AMP CELL 1.6-2.2GHZ 16QSOP
Packaging: Bulk
Package / Case: 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.6GHz ~ 2.2GHz
RF Type: Cellular
Voltage - Supply: 2.75V ~ 5V
Gain: 23dB
Current - Supply: 270mA
Noise Figure: 5.5dB
P1dB: 27dBm
Test Frequency: 1.7GHz ~ 2GHz
Supplier Device Package: 16-QSOP-EP
auf Bestellung 44954 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 33
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HMC413QS16GETR Hittite
Description: IC AMP CELL 1.6-2.2GHZ 16QSOP, Packaging: Bulk, Package / Case: 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 1.6GHz ~ 2.2GHz, RF Type: Cellular, Voltage - Supply: 2.75V ~ 5V, Gain: 23dB, Current - Supply: 270mA, Noise Figure: 5.5dB, P1dB: 27dBm, Test Frequency: 1.7GHz ~ 2GHz, Supplier Device Package: 16-QSOP-EP.
Weitere Produktangebote HMC413QS16GETR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HMC413QS16GETR Hersteller : Analog Devices hmc413-3134660.pdf RF Amplifier pow amp SMT, 1.6 - 2.2 GHz