Produkte > POS > HQS-12W-60LED-WW-12V-5M
HQS-12W-60LED-WW-12V-5M
  • HQS-12W-60LED-WW-12V-5M
  • HQS-12W-60LED-WW-12V-5M
HQS-12W-60LED-WW-12V-5M POS
HQS-12W-60LED-WW-12V.pdf
Hersteller: POS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; white warm; Case (mm): 2835; LED/m: 60; 10mm; IP33; 120°
Type of optoelectronic module: LED tape
LED colour: white warm
Case - mm: 2835
LED per meter amount: 60
Width: 10mm
IP rating: IP33
Viewing angle: 120°
Maximum power per meter: 12W/m
Min. colour rendering index: 80
Thickness: 1.2mm
Operating voltage: 12V DC