HR0022VR20291BB2 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
doc?22162
Hersteller: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 2000PF 2.8KV Y5U NONSTND
Packaging: Bulk
Tolerance: -20%, +50%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 2800V (2.8kV)
Package / Case: Button
Temperature Coefficient: Y5U (E)
Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm)
Mounting Type: Screw Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: General Purpose
Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm)
Capacitance: 2000 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HR0022VR20291BB2 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 2000PF 2.8KV Y5U NONSTND, Packaging: Bulk, Tolerance: -20%, +50%, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 2800V (2.8kV), Package / Case: Button, Temperature Coefficient: Y5U (E), Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm), Mounting Type: Screw Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: General Purpose, Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm), Capacitance: 2000 pF.
Weitere Produktangebote HR0022VR20291BB2
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HR0022VR20291BB2 Hersteller : Vishay Semiconductors doc?22162 Vishay 2000pF -20+50% 2,8KV Bulk