Produkte > BRADY CORPORATION > HSCM-2400-0.390-WT
HSCM-2400-0.390-WT
HSCM-2400-0.390-WT Brady Corporation
B-7643.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: WIRE MARKR CBL TIE 61MM X 10.2MM
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Polyurethane (PUR)
Type: Wire Marker, Cable Tie
Size: 2.40" W x 0.40" L (61.0mm x 10.2mm)
Legend: Blank
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HSCM-2400-0.390-WT Brady Corporation
Description: WIRE MARKR CBL TIE 61MM X 10.2MM, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Polyurethane (PUR), Type: Wire Marker, Cable Tie, Size: 2.40" W x 0.40" L (61.0mm x 10.2mm), Legend: Blank, Part Status: Active.