Produkte > BRADY CORPORATION > HSCM-2400-0.390-YL
HSCM-2400-0.390-YL
HSCM-2400-0.390-YL Brady Corporation
B-7643.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: WIRE MARKR CBL TIE 61MM X 9.9MM
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Material: Polyester, Polyurethane
Type: Wire Marker, Cable Tie
Size: 2.40" W x 0.39" L (61.0mm x 9.9mm)
Legend: Blank
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HSCM-2400-0.390-YL Brady Corporation
Description: WIRE MARKR CBL TIE 61MM X 9.9MM, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Material: Polyester, Polyurethane, Type: Wire Marker, Cable Tie, Size: 2.40" W x 0.39" L (61.0mm x 9.9mm), Legend: Blank, Part Status: Active.