Produkte > BRADY CORPORATION > HSCM-3000-0.500-WT
HSCM-3000-0.500-WT
HSCM-3000-0.500-WT Brady Corporation
B-7643.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: WIRE MARKR CBL TIE 76.2MMX12.7MM
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Polyester, Polyurethane
Type: Wire Marker, Cable Tie
Size: 3.00" W x 0.50" L (76.2mm x 12.7mm)