Produkte > BRADY CORPORATION > HSCM-3000-0.625-WT
HSCM-3000-0.625-WT
HSCM-3000-0.625-WT Brady Corporation
B-7643.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: WIRE MARKR CBL TIE 76.2MMX15.9MM
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Polyurethane (PUR)
Type: Wire Marker, Cable Tie
Size: 3.00" W x 0.63" L (76.2mm x 15.9mm)