Produkte > BRADY CORPORATION > HSCM-3000-1-WT
HSCM-3000-1-WT
HSCM-3000-1-WT Brady Corporation
B-7643.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: WIRE MARKR CBL TIE 76.2MMX25.4MM
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Polyurethane (PUR)
Type: Wire Marker, Cable Tie
Size: 3.00" W x 1.00" L (76.2mm x 25.4mm)