HSHC45010KJ
HSHC45010KJ TE Connectivity Passive Product
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 10 OHMS 5% 450W
Packaging: Box
Power (Watts): 450W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 7.283" L x 2.874" W (185.00mm x 73.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 1.654" (42.00mm)
Resistance: 10 kOhms
auf Bestellung 4 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details HSHC45010KJ TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 10 OHMS 5% 450W, Packaging: Box, Power (Watts): 450W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Terminal Screw Type, Features: High Voltage, Package / Case: Axial, Box, Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 7.283" L x 2.874" W (185.00mm x 73.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 1.654" (42.00mm), Resistance: 10 kOhms.