Produkte > BRADY CORPORATION > HX-1000-150-BK
HX-1000-150-BK
HX-1000-150-BK Brady Corporation
B-7642.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: SLEEVE, 1 IN DIA X 1.5 IN W
Packaging: Bulk
Color: Black
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.00" W x 1.66" H (25.4mm x 42.2mm); Cable O.D. 0.50" ~ 0.95" (12.7mm ~ 24.1mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HX-1000-150-BK Brady Corporation
Description: SLEEVE, 1 IN DIA X 1.5 IN W, Packaging: Bulk, Color: Black, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.00" W x 1.66" H (25.4mm x 42.2mm); Cable O.D. 0.50" ~ 0.95" (12.7mm ~ 24.1mm).