Produkte > BRADY CORPORATION > HX-1000-150-YL-S
HX-1000-150-YL-S
HX-1000-150-YL-S Brady Corporation
B-7642.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: SLEEVE, 1 IN DIA X 1.5 IN W
Packaging: Bulk
Part Status: Active
Color: Yellow
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.00" W x 1.66" H (25.4mm x 42.2mm); Cable O.D. 0.50" ~ 0.95" (12.7mm ~ 24.1mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details HX-1000-150-YL-S Brady Corporation
Description: SLEEVE, 1 IN DIA X 1.5 IN W, Packaging: Bulk, Part Status: Active, Color: Yellow, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.00" W x 1.66" H (25.4mm x 42.2mm); Cable O.D. 0.50" ~ 0.95" (12.7mm ~ 24.1mm).