Produkte > BRADY CORPORATION > HX-125-2-WT-4
HX-125-2-WT-4
HX-125-2-WT-4 Brady Corporation
B-7642.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: SLEEVE 0.125" X 0.5" 1=10000 LBL
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 0.50" W x 0.13" Dia (12.7mm x 3.2mm); Cable O.D. 0.06" ~ 0.11" (1.6mm ~ 2.8mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details HX-125-2-WT-4 Brady Corporation
Description: SLEEVE 0.125" X 0.5" 1=10000 LBL, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 0.50" W x 0.13" Dia (12.7mm x 3.2mm); Cable O.D. 0.06" ~ 0.11" (1.6mm ~ 2.8mm).