Produkte > BRADY CORPORATION > HX-2000-150-BK
HX-2000-150-BK
HX-2000-150-BK Brady Corporation
B-7642.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: SLEEVE, 2 IN DIA X 1.5 IN W
Packaging: Bulk
Color: Black
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.50" W x 3.17" H (38.1mm x 80.4mm); Cable O.D. 1.00" ~ 1.95" (25.4mm ~ 49.5mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HX-2000-150-BK Brady Corporation
Description: SLEEVE, 2 IN DIA X 1.5 IN W, Packaging: Bulk, Color: Black, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.50" W x 3.17" H (38.1mm x 80.4mm); Cable O.D. 1.00" ~ 1.95" (25.4mm ~ 49.5mm).