Produkte > BRADY CORPORATION > HX-250-150-WT-J
HX-250-150-WT-J
HX-250-150-WT-J Brady Corporation
B-7642.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: SLEEVE, 0.25 IN DIA X 1.5 IN W
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.50" W x 0.25" Dia (38.1mm x 6.4mm); Cable O.D. 0.13" ~ 0.22" (3.2mm ~ 5.5mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HX-250-150-WT-J Brady Corporation
Description: SLEEVE, 0.25 IN DIA X 1.5 IN W, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.50" W x 0.25" Dia (38.1mm x 6.4mm); Cable O.D. 0.13" ~ 0.22" (3.2mm ~ 5.5mm).