Produkte > BRADY CORPORATION > HX-375-150-YL-S
HX-375-150-YL-S
HX-375-150-YL-S Brady Corporation
B-7642.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: SLEEVE, 0.375 IN DIA X 1.5 IN W
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.50" W x 0.38" Dia (38.1mm x 9.5mm); Cable O.D. 0.19" ~ 0.32" (4.8mm ~ 8.1mm)
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HX-375-150-YL-S Brady Corporation
Description: SLEEVE, 0.375 IN DIA X 1.5 IN W, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.50" W x 0.38" Dia (38.1mm x 9.5mm); Cable O.D. 0.19" ~ 0.32" (4.8mm ~ 8.1mm), Part Status: Active.