Produkte > BRADY CORPORATION > HX-750-150-WT-S
HX-750-150-WT-S
HX-750-150-WT-S Brady Corporation
B-7642.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: SLEEVE, 0.75 IN DIA X 1.5 IN W
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.50" W x 1.25" H (38.1mm x 31.8mm); Cable O.D. 0.38" ~ 0.70" (9.5mm ~ 17.8mm)
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HX-750-150-WT-S Brady Corporation
Description: SLEEVE, 0.75 IN DIA X 1.5 IN W, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.50" W x 1.25" H (38.1mm x 31.8mm); Cable O.D. 0.38" ~ 0.70" (9.5mm ~ 17.8mm), Part Status: Active.