Produkte > LEDDYNAMICS INC. > I033-N7G0BLU40
I033-N7G0BLU40 LEDdynamics Inc.
Hersteller: LEDdynamics Inc.
Description: LIGHT ENGINE BLUE 40MA
Packaging: Tray
Color: Blue
Size / Dimension: 304.80mm L x 24.10mm W
Type: LED Engine
Configuration: Linear Light Strip
Height: 2.60mm
Viewing Angle: 150°
Lens Type: Flat
Current - Max: 40mA
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details I033-N7G0BLU40 LEDdynamics Inc.
Description: LIGHT ENGINE BLUE 40MA, Packaging: Tray, Color: Blue, Size / Dimension: 304.80mm L x 24.10mm W, Type: LED Engine, Configuration: Linear Light Strip, Height: 2.60mm, Viewing Angle: 150°, Lens Type: Flat, Current - Max: 40mA, Part Status: Active.