Produkte > MIFLEX SOLUTIONS > IA24DU444M250M
IA24DU444M250M
IA24DU444M250M MIFLEX SOLUTIONS
Hersteller: MIFLEX SOLUTIONS
Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; X2,Y2; Cx: 400nF; Cy: 2.5nF; 250VAC; THT
Mounting: THT
Leads: cables
Type of capacitor: polypropylene
Kind of capacitor: X2; Y2
Capacitance Cy: 2.5nF
Capacitance Cx: 400nF
Tolerance: ±20%
Operating voltage: 250V AC
auf Bestellung 123 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details IA24DU444M250M MIFLEX SOLUTIONS
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; X2,Y2; Cx: 400nF; Cy: 2.5nF; 250VAC; THT, Mounting: THT, Leads: cables, Type of capacitor: polypropylene, Kind of capacitor: X2; Y2, Capacitance Cy: 2.5nF, Capacitance Cx: 400nF, Tolerance: ±20%, Operating voltage: 250V AC.