Produkte > TDK-LAMBDA AMERICAS INC > IAA05015A033V-000-R
IAA05015A033V-000-R TDK-Lambda Americas Inc
Hersteller: TDK-Lambda Americas Inc
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Features: Remote On/Off, OTP, SCP, UVLO
Packaging: Bulk
Package / Case: 6-SMD Module
Size / Dimension: 1.30" L x 0.53" W x 0.31" H (33.0mm x 13.5mm x 8.0mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 5.5V
Efficiency: 95%
Current - Output (Max): 15A
Supplier Device Package: 6-SMD
Voltage - Input (Min): 4.5V
Voltage - Output 1: 3.3V
Control Features: Enable, Active High
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 50 W
Number of Outputs: 1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details IAA05015A033V-000-R TDK-Lambda Americas Inc
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 50W, Features: Remote On/Off, OTP, SCP, UVLO, Packaging: Bulk, Package / Case: 6-SMD Module, Size / Dimension: 1.30" L x 0.53" W x 0.31" H (33.0mm x 13.5mm x 8.0mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 5.5V, Efficiency: 95%, Current - Output (Max): 15A, Supplier Device Package: 6-SMD, Voltage - Input (Min): 4.5V, Voltage - Output 1: 3.3V, Control Features: Enable, Active High, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 50 W, Number of Outputs: 1.