Produkte > AIRPAX > IALN111-1-72-50.0-E
IALN111-1-72-50.0-E AIRPAX
ourproducts_ial_cel_lel_series_datasheet.pdf
Hersteller: AIRPAX
Circuit Breakers Cir Brkr,HydMag
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details IALN111-1-72-50.0-E AIRPAX
Description: CIR BRKR,HYDMAG, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 50A, Mounting Type: Panel Mount, Illumination: None, Actuator Type: Lever, Approval Agency: CSA, UL1077, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 480 V, Voltage Rating - DC: 80 V, Number of Poles: 3.
Weitere Produktangebote IALN111-1-72-50.0-E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 50A
Mounting Type: Panel Mount
Illumination: None
Actuator Type: Lever
Approval Agency: CSA, UL1077
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 480 V
Voltage Rating - DC: 80 V