Produkte > SENSATA-AIRPAX > IALNK11-0-SW-100.
IALNK11-0-SW-100.
IALNK11-0-SW-100. Sensata-Airpax
sensata-ial-cel-lel-series-hydraulic-magnetic-circuit-protectors-datasheet.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR 100A 240VAC 80VDC
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 100A
Mounting Type: Panel Mount
Actuator Type: Lever
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 240 V
Voltage Rating - DC: 80 V
Number of Poles: 2
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details IALNK11-0-SW-100. Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR 100A 240VAC 80VDC, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 100A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Lever, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 240 V, Voltage Rating - DC: 80 V, Number of Poles: 2.