Produkte > EATON ELECTRONICS > ICL400D25MIC
ICL400D25MIC
ICL400D25MIC Eaton Electronics
eaton-ntc-icl-inrush-current-limiter-radial-lead-ntc-thermistor-data-sheet-elx1228.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors ICL family, 4 ohm, I lead, 25 mm size, 3050 Beta, J Beta Tol., B1 Beta Def.
auf Bestellung 100 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ICL400D25MIC Eaton Electronics
Description: ICL NTC 4 OHM 3050 BETA B1 25MM, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Diameter: 1.102" (28.00mm), Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Current - Steady State Max: 12 A, Part Status: Active, R @ 25°C: 4 Ohms.
Weitere Produktangebote ICL400D25MIC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ICL400D25MIC ICL400D25MIC Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-ntc-icl-inrush-current-limiter-radial-lead-ntc-thermistor-data-sheet-elx1228.pdf Description: ICL NTC 4 OHM 3050 BETA B1 25MM
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Diameter: 1.102" (28.00mm)
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Current - Steady State Max: 12 A
Part Status: Active
R @ 25°C: 4 Ohms