Produkte > EATON ELECTRONICS > ICL700D25MIC
ICL700D25MIC
ICL700D25MIC Eaton Electronics
eaton-ntc-icl-inrush-current-limiter-radial-lead-ntc-thermistor-data-sheet-elx1228.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors ICL family, 7 ohm, I lead, 25 mm size, 3150 Beta, J Beta Tol., B1 Beta Def.
auf Bestellung 99 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ICL700D25MIC Eaton Electronics
Description: ICL 7 OHM 20% 10A 28MM, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Diameter: 1.102" (28.00mm), Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Current - Steady State Max: 10 A, R @ 25°C: 7 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ICL700D25MIC ICL700D25MIC Hersteller : Bussmann / Eaton eaton-ntc-icl-inrush-current-limiter-radial-lead-ntc-thermistor-data-sheet-elx1228.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors ICL family, 7 ohm, I lead, 25 mm size, 3150 Beta, J Beta Tol., B1 Beta Def.
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ICL700D25MIC ICL700D25MIC Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-ntc-icl-inrush-current-limiter-radial-lead-ntc-thermistor-data-sheet-elx1228.pdf Description: ICL 7 OHM 20% 10A 28MM
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Diameter: 1.102" (28.00mm)
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Current - Steady State Max: 10 A
R @ 25°C: 7 Ohms