Produkte > PHOENIX CONTACT > ICS25-B122X98-O-5015
ICS25-B122X98-O-5015
ICS25-B122X98-O-5015 PHOENIX CONTACT
c2cc97756c80e594e658c8027b70d4f9.pdf
Hersteller: PHOENIX CONTACT
Category: Din Rail Mounting Enclosures-Accessories
Description: Enclosure base; with terminals; ICS25; grey; UL94V-0; X: 108.35mm
Flammability rating: UL94V-0
Operating temperature: -40...105°C
Colour: grey
Application - series/manufacturer: ICS25
Dimension Z: 25mm
Dimension Y: 122.5mm
Dimension X: 108.35mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details ICS25-B122X98-O-5015 PHOENIX CONTACT
Category: Din Rail Mounting Enclosures-Accessories, Description: Enclosure base; with terminals; ICS25; grey; UL94V-0; X: 108.35mm, Flammability rating: UL94V-0, Operating temperature: -40...105°C, Colour: grey, Number of terminals: 8, Type of enclosures accessories: enclosure base, Enclosure material: polyamide, Mounting: for DIN rail mounting, Version: with terminals, Application - series/manufacturer: ICS25, Dimension Z: 25mm, Dimension Y: 122.5mm, Dimension X: 108.35mm.