Produkte > PHOENIX CONTACT > ICS50-C100X12-D2,4-TRG-7035-VPE1
ICS50-C100X12-D2,4-TRG-7035-VPE1
ICS50-C100X12-D2,4-TRG-7035-VPE1 PHOENIX CONTACT
f41ee57527ccee85b991db6777413c4e.pdf
Hersteller: PHOENIX CONTACT
Category: Din Rail Mounting Enclosures-Accessories
Description: Upper housing; with display; grey; ICS50; X: 50.1mm; Y: 100mm
Version: with display
Manufacturer series: ICS50
Type of enclosures accessories: upper housing
Dimension Z: 14.35mm
Dimension X: 50.1mm
Dimension Y: 100mm
Colour: grey
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ICS50-C100X12-D2,4-TRG-7035-VPE1 PHOENIX CONTACT
Category: Din Rail Mounting Enclosures-Accessories, Description: Upper housing; with display; grey; ICS50; X: 50.1mm; Y: 100mm, Version: with display, Manufacturer series: ICS50, Type of enclosures accessories: upper housing, Dimension Z: 14.35mm, Dimension X: 50.1mm, Dimension Y: 100mm, Colour: grey.