Produkte > PHOENIX CONTACT > ICS50-C100X12-D2,4-TRG-7035
ICS50-C100X12-D2,4-TRG-7035 Phoenix Contact
Hersteller: Phoenix Contact
Phoenix Contact ICS50-C100X12-D2,4-TRG-7035
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ICS50-C100X12-D2,4-TRG-7035 Phoenix Contact
Category: Din Rail Mounting Enclosures-Accessories, Description: Upper housing; with display; grey; ICS50; X: 50.1mm; Y: 100mm, Colour: grey, Type of enclosures accessories: upper housing, Version: with display, Dimension Z: 14.35mm, Dimension X: 50.1mm, Dimension Y: 100mm, Manufacturer series: ICS50.
Weitere Produktangebote ICS50-C100X12-D2,4-TRG-7035
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Description: Upper housing; with display; grey; ICS50; X: 50.1mm; Y: 100mm
Colour: grey
Type of enclosures accessories: upper housing
Version: with display
Dimension Z: 14.35mm
Dimension X: 50.1mm
Dimension Y: 100mm