Produkte > SENSATA-AIRPAX > IEG1-1-63-30.0-01-V
IEG1-1-63-30.0-01-V
IEG1-1-63-30.0-01-V Sensata-Airpax
sensata-iag-series-hydraulic-magnetic-circuit-protectors-datasheet.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 30A
Mounting Type: Panel Mount
Illumination: None
Actuator Type: Lever
Approval Agency: CSA, TUV, UL1077
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 80 V
Number of Poles: 1
Produktbewertung abgeben
Technische Details IEG1-1-63-30.0-01-V Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 30A, Mounting Type: Panel Mount, Illumination: None, Actuator Type: Lever, Approval Agency: CSA, TUV, UL1077, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 80 V, Number of Poles: 1.
Weitere Produktangebote IEG1-1-63-30.0-01-V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
IEG1-1-63-30.0-01-V IEG1-1-63-30.0-01-V Hersteller : AIRPAX sensata-iag-series-hydraulic-magnetic-circuit-protectors-datasheet.pdf Circuit Breakers Cir Brkr, HydMag, 2 pl, 250VAC,5A, panel seal