Produkte > AIRPAX > IEG1-1-72-30.0-91-V
IEG1-1-72-30.0-91-V
IEG1-1-72-30.0-91-V AIRPAX
sensata_iag_series_hydraulic_magnetic_circuit_prot-1761373.pdf
Hersteller: AIRPAX
Circuit Breakers Cir Brkr Hyd Mag
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details IEG1-1-72-30.0-91-V AIRPAX
Description: CIR BRKR 30A 250VAC 80VDC, Packaging: Tray, Current Rating (Amps): 30A, Mounting Type: Panel Mount, Illumination: None, Actuator Type: Lever, Approval Agency: CSA, TUV, UL1077, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 80 V, Number of Poles: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
IEG1-1-72-30.0-91-V IEG1-1-72-30.0-91-V Hersteller : Sensata-Airpax sensata-iag-series-hydraulic-magnetic-circuit-protectors-datasheet.pdf Description: CIR BRKR 30A 250VAC 80VDC
Packaging: Tray
Current Rating (Amps): 30A
Mounting Type: Panel Mount
Illumination: None
Actuator Type: Lever
Approval Agency: CSA, TUV, UL1077
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 80 V