Produkte > SENSATA-AIRPAX > IEG1-1REC4-61-20.0-01-V
IEG1-1REC4-61-20.0-01-V
IEG1-1REC4-61-20.0-01-V Sensata-Airpax
sensata-iag-series-hydraulic-magnetic-circuit-protectors-datasheet.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR,HYDMAG
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 20A
Mounting Type: Panel Mount
Illumination: None
Actuator Type: Toggle
Approval Agency: CCC, CSA, TUV, UL1077
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 80 V
Number of Poles: 1
Produktbewertung abgeben
Technische Details IEG1-1REC4-61-20.0-01-V Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR,HYDMAG, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 20A, Mounting Type: Panel Mount, Illumination: None, Actuator Type: Toggle, Approval Agency: CCC, CSA, TUV, UL1077, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 80 V, Number of Poles: 1.