Produkte > SENSATA-AIRPAX > IEG11-1-61-30.0-A-01-V
IEG11-1-61-30.0-A-01-V Sensata-Airpax
iag.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 30A
Mounting Type: Panel Mount
Illumination: None
Actuator Type: Lever
Approval Agency: CSA, TUV, UL1077
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 80 V
Number of Poles: 2
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details IEG11-1-61-30.0-A-01-V Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 30A, Mounting Type: Panel Mount, Illumination: None, Actuator Type: Lever, Approval Agency: CSA, TUV, UL1077, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 80 V, Number of Poles: 2.