Produkte > AIRPAX > IEG6-1-72-30.0-01-V
IEG6-1-72-30.0-01-V
IEG6-1-72-30.0-01-V AIRPAX
iag.pdf
Hersteller: AIRPAX
Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER
auf Bestellung 6 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details IEG6-1-72-30.0-01-V AIRPAX
Description: CIR BRKR 30A 250VAC 80VDC, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 30A, Mounting Type: Panel Mount, Illumination: None, Actuator Type: Lever, Approval Agency: CSA, TUV, UL1077, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 80 V, Number of Poles: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
IEG6-1-72-30.0-01-V IEG6-1-72-30.0-01-V Hersteller : Sensata-Airpax iag.pdf Description: CIR BRKR 30A 250VAC 80VDC
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 30A
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 80 V