Produkte > SENSATA-AIRPAX > IEG6-1-72-30.0-91-V
IEG6-1-72-30.0-91-V
IEG6-1-72-30.0-91-V Sensata-Airpax
iag.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 30A
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 30A
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 80 V
Number of Poles: 1
auf Bestellung 9 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details IEG6-1-72-30.0-91-V Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 30A, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 30A, Mounting Type: Panel Mount, Illumination: None, Actuator Type: Lever, Approval Agency: CSA, TUV, UL1077, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 80 V, Number of Poles: 1.