Produkte > SENSATA-AIRPAX > IEGBX1-1-62-16.0-AG-M3-V
IEGBX1-1-62-16.0-AG-M3-V Sensata-Airpax
iag.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 16A
Mounting Type: Panel Mount
Illumination: None
Actuator Type: Rocker
Approval Agency: CSA, TUV, UL1077
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 80 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details IEGBX1-1-62-16.0-AG-M3-V Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 16A, Mounting Type: Panel Mount, Illumination: None, Actuator Type: Rocker, Approval Agency: CSA, TUV, UL1077, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 80 V, Number of Poles: 1.