Produkte > SENSATA-AIRPAX > IEGH11-1-72-10.0-91-V
IEGH11-1-72-10.0-91-V
IEGH11-1-72-10.0-91-V Sensata-Airpax
iag.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR 10A 250VAC 80VDC
Packaging: Tray
Current Rating (Amps): 10A
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 80 V
Number of Poles: 2
auf Bestellung 20 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details IEGH11-1-72-10.0-91-V Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR 10A 250VAC 80VDC, Packaging: Tray, Current Rating (Amps): 10A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Lever, Approval Agency: CSA, TUV, UL1077, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 80 V, Number of Poles: 2.