Produkte > AIRPAX > IEGH666-1-62F-15.0-01-V
IEGH666-1-62F-15.0-01-V
IEGH666-1-62F-15.0-01-V AIRPAX
sensata_iag_series_hydraulic_magnetic_circuit_prot-1761373.pdf
Hersteller: AIRPAX
Circuit Breakers Cir Brkr Hyd Mag
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details IEGH666-1-62F-15.0-01-V AIRPAX
Description: CIR BRKR MAG-HYDR, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 15A, Mounting Type: Panel Mount, Illumination: None, Actuator Type: Lever, Approval Agency: CSA, TUV, UL1077, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 80 V, Number of Poles: 3.
Weitere Produktangebote IEGH666-1-62F-15.0-01-V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
IEGH666-1-62F-15.0-01-V Hersteller : Sensata-Airpax iag.pdf Description: CIR BRKR MAG-HYDR
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 15A
Mounting Type: Panel Mount
Illumination: None
Actuator Type: Lever
Approval Agency: CSA, TUV, UL1077
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 80 V