Produkte > SENSATA-AIRPAX > IEGH667-25015-2-V
IEGH667-25015-2-V Sensata-Airpax
iag.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR 30A 250VAC 80VDC
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 30A
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 80 V
Number of Poles: 3
Produktbewertung abgeben
Technische Details IEGH667-25015-2-V Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR 30A 250VAC 80VDC, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 30A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Lever, Approval Agency: CSA, TUV, UL1077, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 80 V, Number of Poles: 3.