Produkte > SENSATA-AIRPAX > IEGZX11-1REC4-62-.500-G3-V
IEGZX11-1REC4-62-.500-G3-V
IEGZX11-1REC4-62-.500-G3-V Sensata-Airpax
sensata-iag-series-hydraulic-magnetic-circuit-protectors-datasheet.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIRCUIT BREAKER
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 500mA
Mounting Type: Panel Mount
Illumination: None
Actuator Type: Rocker
Approval Agency: CSA, TUV, UL1077
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 80 V
Number of Poles: 2
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details IEGZX11-1REC4-62-.500-G3-V Sensata-Airpax
Description: CIRCUIT BREAKER, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 500mA, Mounting Type: Panel Mount, Illumination: None, Actuator Type: Rocker, Approval Agency: CSA, TUV, UL1077, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 80 V, Number of Poles: 2.