Produkte > SENSATA-AIRPAX > IEGZX66-1-61-7.50-03-V
IEGZX66-1-61-7.50-03-V Sensata-Airpax
iag.pdf
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 7.5A
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 240 V
Voltage Rating - DC: 80 V
Number of Poles: 2
Produktbewertung abgeben
Technische Details IEGZX66-1-61-7.50-03-V Sensata-Airpax
Description: CIRCUIT BREAKER, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 7.5A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Rocker, Approval Agency: CSA, TUV, UL1077, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 240 V, Voltage Rating - DC: 80 V, Number of Poles: 2.