Produkte > SENSATA-AIRPAX > IEGZX666-1-62-20.0-A-23-V
IEGZX666-1-62-20.0-A-23-V Sensata-Airpax
iag.pdf
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 20A
Mounting Type: Panel Mount
Illumination: None
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 80 V
Number of Poles: 3
Produktbewertung abgeben
Technische Details IEGZX666-1-62-20.0-A-23-V Sensata-Airpax
Description: CIRCUIT BREAKER, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 20A, Mounting Type: Panel Mount, Illumination: None, Actuator Type: Rocker, Approval Agency: CSA, TUV, UL1077, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 80 V, Number of Poles: 3.