Produkte > SENSATA-AIRPAX > IELBXK1-1-59-60.0-M6-V
IELBXK1-1-59-60.0-M6-V Sensata-Airpax
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 60A
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 80 V
Number of Poles: 1
Produktbewertung abgeben
Technische Details IELBXK1-1-59-60.0-M6-V Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 60A, Mounting Type: Panel Mount, Illumination: None, Actuator Type: Rocker, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 80 V, Number of Poles: 1.