Produkte > SENSATA-AIRPAX > IELBXK111-1-61-50.0-AEK-M3-V
IELBXK111-1-61-50.0-AEK-M3-V Sensata-Airpax
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 50A
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 415 V
Voltage Rating - DC: 80 V
Number of Poles: 3
Produktbewertung abgeben
Technische Details IELBXK111-1-61-50.0-AEK-M3-V Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 50A, Mounting Type: Panel Mount, Illumination: None, Actuator Type: Rocker, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 415 V, Voltage Rating - DC: 80 V, Number of Poles: 3.