Produkte > SENSATA-AIRPAX > IELHK11-1-62-80.0-01
IELHK11-1-62-80.0-01 Sensata-Airpax
ourproducts_ial_cel_lel_series_datasheet.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 80A
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 80A
Mounting Type: Panel Mount
Actuator Type: Lever
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Number of Poles: 2
Produktbewertung abgeben
Technische Details IELHK11-1-62-80.0-01 Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 80A, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 80A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Lever, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Number of Poles: 2.
Weitere Produktangebote IELHK11-1-62-80.0-01
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
IELHK11-1-62-80.0-01 IELHK11-1-62-80.0-01 Hersteller : AIRPAX ourproducts_ial_cel_lel_series_datasheet-1528236.pdf Circuit Breakers Cir Brkr, HydMag, 3 pl, 250VAC, 20A