Produkte > SENSATA-AIRPAX > IELHK11-1-72-70.0-01-V
IELHK11-1-72-70.0-01-V
IELHK11-1-72-70.0-01-V Sensata-Airpax
ourproducts_ial_cel_lel_series_datasheet.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR 70A 240VAC 80VDC
Packaging: Tray
Current Rating (Amps): 70A
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 240 V
Voltage Rating - DC: 80 V
Number of Poles: 2
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details IELHK11-1-72-70.0-01-V Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR 70A 240VAC 80VDC, Packaging: Tray, Current Rating (Amps): 70A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Lever, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 240 V, Voltage Rating - DC: 80 V, Number of Poles: 2.