Produkte > SENSATA-AIRPAX > IELHK111-1-71-30.0-01-V
IELHK111-1-71-30.0-01-V Sensata-Airpax
ourproducts_ial_cel_lel_series_datasheet.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 30A
Mounting Type: Panel Mount
Illumination: None
Actuator Type: Lever
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 415 V
Voltage Rating - DC: 80 V
Number of Poles: 3
Produktbewertung abgeben
Technische Details IELHK111-1-71-30.0-01-V Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 30A, Mounting Type: Panel Mount, Illumination: None, Actuator Type: Lever, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 415 V, Voltage Rating - DC: 80 V, Number of Poles: 3.
Weitere Produktangebote IELHK111-1-71-30.0-01-V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
IELHK111-1-71-30.0-01-V IELHK111-1-71-30.0-01-V Hersteller : AIRPAX ourproducts_ial_cel_lel_series_datasheet-1528236.pdf Circuit Breakers Cir Brkr, HydMag, 3 pl, 250VAC, 35A, 400hz, Aux Sw