Produkte > SENSATA-AIRPAX > IELK1-1-62-70.0-01-V
IELK1-1-62-70.0-01-V
IELK1-1-62-70.0-01-V Sensata-Airpax
sensata-ial-cel-lel-series-hydraulic-magnetic-circuit-protectors-datasheet.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 70A LEVER
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 70A
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Part Status: Active
Produktbewertung abgeben
Technische Details IELK1-1-62-70.0-01-V Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 70A LEVER, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 70A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Lever, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Part Status: Active, Number of Poles: 1.
Weitere Produktangebote IELK1-1-62-70.0-01-V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
IELK1-1-62-70.0-01-V IELK1-1-62-70.0-01-V Hersteller : AIRPAX sensata-ial-cel-lel-series-hydraulic-magnetic-circuit-protectors-datasheet.pdf Circuit Breakers Cir Brkr, HydMag, 3 pl, 250VAC, 15A