Produkte > SENSATA-AIRPAX > IELK1-1-63-40.0-KG-01-V
IELK1-1-63-40.0-KG-01-V Sensata-Airpax
sensata-ial-cel-lel-series-hydraulic-magnetic-circuit-protectors-datasheet.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR,HYDMAG
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 40A
Actuator Type: Lever
Approval Agency: CCC, CSA, UL1077, VDE
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 80 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details IELK1-1-63-40.0-KG-01-V Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR,HYDMAG, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 40A, Mounting Type: Panel Mount, Illumination: None, Actuator Type: Lever, Approval Agency: CCC, CSA, UL1077, VDE, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 80 V, Number of Poles: 1.