Produkte > SENSATA-AIRPAX > IELK1-1-69-50.0-AK-01-V
IELK1-1-69-50.0-AK-01-V Sensata-Airpax
ourproducts_ial_cel_lel_series_datasheet.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 50A
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 415 V
Voltage Rating - DC: 80 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details IELK1-1-69-50.0-AK-01-V Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 50A, Mounting Type: Panel Mount, Illumination: None, Actuator Type: Lever, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 415 V, Voltage Rating - DC: 80 V, Number of Poles: 1.