Produkte > SENSATA-AIRPAX > IELK1-1-72-10.0-01-V
IELK1-1-72-10.0-01-V
IELK1-1-72-10.0-01-V Sensata-Airpax
sensata-ial-cel-lel-series-hydraulic-magnetic-circuit-protectors-datasheet.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR 10A 240VAC 80VDC
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 10A
Actuator Type: Lever
Approval Agency: UL1077
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 240 V
Voltage Rating - DC: 80 V
Number of Poles: 1
auf Bestellung 44 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details IELK1-1-72-10.0-01-V Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR 10A 240VAC 80VDC, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 10A, Mounting Type: Panel Mount, Illumination: None, Actuator Type: Lever, Approval Agency: UL1077, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 240 V, Voltage Rating - DC: 80 V, Number of Poles: 1.