Produkte > SENSATA-AIRPAX > IELK1-1-72-15.0-01-V
IELK1-1-72-15.0-01-V
IELK1-1-72-15.0-01-V Sensata-Airpax
ourproducts_ial_cel_lel_series_datasheet.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR 15A 240VAC 80VDC
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 15A
Actuator Type: Lever
Approval Agency: UL1077
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 240 V
Voltage Rating - DC: 80 V
Number of Poles: 1
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details IELK1-1-72-15.0-01-V Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR 15A 240VAC 80VDC, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 15A, Mounting Type: Panel Mount, Illumination: None, Actuator Type: Lever, Approval Agency: UL1077, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 240 V, Voltage Rating - DC: 80 V, Number of Poles: 1.