Produkte > SENSATA-AIRPAX > IELK1-1REC4-51-70.0-K-61-V
IELK1-1REC4-51-70.0-K-61-V Sensata-Airpax
ourproducts_ial_cel_lel_series_datasheet.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 70A
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 415 V
Voltage Rating - DC: 80 V
Number of Poles: 1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details IELK1-1REC4-51-70.0-K-61-V Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 70A, Mounting Type: Panel Mount, Illumination: None, Actuator Type: Lever, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 415 V, Voltage Rating - DC: 80 V, Number of Poles: 1.
Weitere Produktangebote IELK1-1REC4-51-70.0-K-61-V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
IELK1-1REC4-51-70.0-K-61-V IELK1-1REC4-51-70.0-K-61-V Hersteller : AIRPAX sensata_IAL_CEL_LEL_series_hydraulic_magnetic_circ-2320319.pdf Circuit Breakers Cir Brkr, HydMag, 2 pl, 250VAC,30A, aux sw